Jó kis szoba volt, hangulatos díszletekkel, remek játékkal! Amit hiányoltunk, hogy a beharangozó videóval ellentétben mégsem kellett felhívnunk Watsont…
2 darab 10 éves fiúval, érdekes és kreatív volt.
Mivel első alkalommal voltunk ilyen játékban, többször kellett segítséget kérni, a fiatalember – ha látta, hogy elakadunk- jól segített. Meg kellett érteni a játék gondolatmenetét, a gyerekek nagyon élvezték, és nekem is érdekes volt. (A tyúklétramászások is mentek még)
Tényleg egyedi, jópofa játék! A hűtőszekrény frenetikus! 😉 De pl. a sok apró jelecske, amit meg kellett volna figyelni, nem annyira tetszettek, túl kicsik voltak ehhez. És hát nekünk éppen nem működtek a 20 perces energiatelepek, így elmaradt ez az élmény… :-/
Nagyon ötletes jól játszható szoba. Remek megoldás hogy energia telepeket kell szerezni amelyek 20 perc energiát biztosítanak azaz 20 perccel hosszabbítják a játékidőt. Így nincs idő t. -re! Folyamatosan haladni kell! Javaslom kipróbálásra.
5 gyerkőccel voltunk. Jópofa, érdekes szabaduló szoba. Felnőtt szemmel nekem a feladványok szövegezése hiányzott, de azért rájöttünk a zárak nyitjára… 😉😊
Remek játék volt! Már a helyszínre való bejutás is beindítja az ember fantáziáját… Igényes, vadregényes díszlet, lakatmentes, újgenerációs feladatok, izgalmas hangulat. Nem volt annyira nehéz, amennyire vártuk, inkább a nagyon hangos zene és a sötétség okozta a nehézségeket nekünk. A csattanó egy kicsit csalódás volt a végén. Viszont a kisvizsla nagyon cuki a bárban. 😉
Iszonyatosan jól éreztük magunkat. Nagyon király a díszlet ,és az összes dolgozó nagyon jó fej volt! Sikerült a zárt osztály ,kb pont egy óra alatt 😀 . Annyira belejottunk hogy ott helyben már foglaltunk is egy másik szobát , és egy óra múlva újra játszottunk a western be. Sajnos az nem sikerült időre de az is csucsszuper volt! Köszönjük az élményt és a kedvességet ,segítséget , az összes ott dolgozónak! 🙂
Hát milyen is volt ez a szoba… Pont olyan, mint a promoképen! Tényleg a falhoz voltunk láncolva sötétben, de egyáltalán nem volt ijesztő. Igazából nehéz sem volt, de mi azzal fűszereztük, hogy míg én rögtön megfejtettem a férjem bilincsének nyitját, addig Ő az enyémet nem tudta, így a játék felében a falhoz láncolva próbáltam Őt távvezérelni, míg meguntam, és kihámoztam magamat a zárból. 😀 Az én ízlésemnek kicsit sok volt a lakatolás, de a játékélmény teljesen rendben volt, így mindenképpen visszatérünk még a PSz-ba!
Számunkra egy hatalmas élmény volt és nagyon jól éreztem(illetve éreztük magunkat ) magamat……Csak ajánlani tudom mindenkinek hiszen tényleg egy eszméletlen jó helyszín és hangulatú hely……Nekünk első élmény volt és köszönjük a lehetőséget
Legközelebb is vissza fogunk térni de akkor már végig fogjuk teljesen csinálni
Családilag próbáltuk ki a játékot (10 fő), minden korosztály részt vett rajta, kisgyerekek, tinik, egyetemista, szülők, nagyszülők, mindenki nagyon élvezte. A feladatok elég nehezek voltak ahhoz, hogy felnőtteknek is élvezetes legyen, de nem voltak annyira megfejthetetlenek, hogy a gyerek ne tudtak volna részt venni benne. Így is 1 db segítséget kellett kérnünk, a végén 10 percünk maradt a játékból. Mindenkinek csak ajánlani tudom!:)) Plusz a helyszín is nagyon király, egyébként összesen 4 szabaduló szoba van a helyszínen. Az ott dolgozó lányok is nagyon kedvesek voltak:)
Családilag jártunk ebben a szobában, 3 kicsi gyerekkel. Lakatmentes, profi díszletű, izgalmas kis (vagyis nem kis…🙂 ) szoba! Ötletesek a feladatok, tetszett, hogy az egyes helyiségekbe vissza-vissza kellett menni, izgalmasabb volt így! Egyetlen negatívum, ami megakasztotta egy kicsit a játékunkat, hogy a beharangozóval ellentétben legalább a HP film szereplőit ismerni kell. Mi aktívabban szeretünk kikapcsolódni a TV-zésnél, úgyhogy emiatt egy feladatnál segítséget kellett kérnünk. Összességében melegen ajánlom, nagyon jó szoba, akár gyerekek nélkül is! =:-)
Klassz kis szilveszteri szabadulásunk volt ebben a kvesztben. 🙂 A gyerekek is élvezték, bár a RandiSzoba után mind díszletileg, mind feladatilag kicsit többet vártam. Ez egy lakatos szoba, és sajnos többnyire csak a számjegyek adottak a nyitáshoz, a sorrendjük nem, így próbálgatni kell. :-/ A gumicukorért viszont hatalmas piros pont (3 gyerekkel játszottunk…)! 😉
Jópofa szoba volt, ötletes feladatokkal. Nem különösebben nehéz, és a díszletek sincsenek túlbonyolítva. A történet miatt valami földönkívülis feladatra még vágytunk volna, illetve zárójelben jegyzem meg, hogy a kódolásnál rosszul szerepel a NAND kapu működése…
Nagyon szép pálya látszik a figyelmes tervezés nem észleltünk „rendszeridegen” díszítést, kelléket. Kedves volt a személyzet és jó kisugárzású az egész hely! Maga pálya élvezetes de nem túl nehéz így kis létszámmal vagy kezdőknek ajánlom! Érdemes felkeresni….
Az idő fogságában. Több mint száz évvel ezelőtt nyomtalanul eltűnt a legendás brit felfedező, Sir Alistair Pembroke egy feltérképezetlen dzsungel szívében. Naplója utolsó sorai egy föld alá süllyedt templomról szóltak – ősi, titokzatos, és rég elfeledett. Azóta senki sem találta meg… egészen mostanáig. Most rajtatok a sor: jussatok be a templomba, térképezzétek fel a romokat, .... ➔
A szabadulószoba cselekménye: A külvilágtól távol álló szigetet, amely csodás lényeknek adott otthont egy óriási vihar támadta meg, melynek hatására az eddig oly biztosnak tűnő rendszer véglegesen meghibásodott. Egy csupán 60 percig működő egység tartja még zárva a kapukat, de ha ez az idő is letelik, minden dinoszaurusz kiszabadul, beleértve a sziget legveszélyesebb .... ➔
Az út kihalt. A neonfény pislog. A rádió sistereg – és egyszer csak megszólal valami, ami nem emberi. Egy elhagyatott benzinkúton vagy, a semmi közepén. Nincs térerő, nincs menekvés. Csak Ti… és ők. Az idegenek nem beszélnek. Csak figyelnek. Néha segítenek, néha… mintha kísérleteznének… Valami nem stimmel a levegőben, a fényekkel, a zajokkal. A valóság .... ➔
A szabadulószoba cselekménye: Egy sikertelen bankrablás, vagy talán hamisítottál? A mostani helyzetedet tekintve igazából nem is fontos. A 33-as zárkánál nincs pokolibb hely ezen a világon, azt tudnod kell. Az Alcatrazból gyerekjáték ehhez képest a szabadulás. Ne hidd, hogy olyan, mint egy magánzárka, itt valami nem stimmel. Sokszor úgy halljuk mintha mozognának a falak. Az .... ➔
Több hátborzongató történet is kering egy régen bezárt elmegyógyintézetről, melyről szinte senki nem tudja, hogy pontosan hol is van. Az intézetben titokban számtalan ember kísérletet és más egyéb illegális, etikailag elfogadhatatlan kutatást végeztek. Az ottani vezetőség igyekezett ezeket eltitkolni a nyilvánosság elől, azonban az igazságra mégis fény derült. A hatóságok természetesen bezáratták az intézményt, hollétét .... ➔
A szabadulószoba cselekménye: Helyszínelőként nap, mint nap nagy kihívásokkal kell megküzdenetek, de ami most rátok vár, fontosabb minden eddigi ügyeteknél. Kollégátokat, akivel együtt dolgoztatok egy nagyon fontos esten, reggel holtan találták a lakásán. Mindez azok után történt, hogy tegnap egy telefonhívásban tudatta veletek, valami igazán nagy dologra bukkant az üggyel kapcsolatban. Már sejtitek, hogy a .... ➔
Sok éven át őrizték a titkot, de időről időre felbukkant a szóbeszédben egy titokzatos, kézzel készített gép története, amely varázslatos ízt kölcsönöz a csokigyárban készült finomságoknak. Ám ma éjjel végre fény derül a titokra – ugyanis csapatoddal sikerült bejutnotok a legnagyobb svájci csokigyár legszigorúbban őrzött helyiségébe! Küldetésetek nem más, mint megfejteni a gép működését, beindítani .... ➔
Meritek próbára tenni a bátorságotokat? A város szélén álló, évtizedek óta elhagyatott Elmegyógyintézet falai között sötét titkok lappanganak. A hely hírhedt Dr. Grey kísérleteiről, amelyekről máig suttogva mesélnek a környékbeliek. Most rajtatok a sor, hogy kiderítsétek az igazságot – de nem lesz könnyű dolgotok! 75 percetek van, hogy megtaláljátok a híres orvos eltűnt naplóját. Ha .... ➔
A Flux nevű kísérleti létesítményben meghibásodás történt. A személyzetet evakuálták, viszont csapatoddal a gépházban ragadtatok! Szerencsére gyorsan találtok egy zártörő szerkezetet, amivel a biztonságos zónába juthattok. A probléma csak annyi, hogy a készülék lemerült. 90 percetek van, hogy eljussatok az épület belsejében lévő generátorszobába és aktiváljátok a zártörő szerkezetet. A sikerhez vezető úton számos akadályba .... ➔
Most már biztos, hogy egy megszállott gyilkossal állunk szemben. Az elmúlt hetekben három fiatal lány holttestét találták meg, és a körülmények mind arra utalnak, hogy ugyanaz az elkövető áll a háttérben. Segítsetek a rendőrségnek elkapni a gyilkost, és megakadályozni a következő áldozat elrablását, mielőtt túl késő lenne! A játék most 2025-ös felújított verzióban, történelmi hűséggel .... ➔
A haragos tengerbe zuhanva még utoljára láttátok, ahogy a hullámok elnyelik hajótok roncsait…a következő emlék már az, amikor kinyitjátok a szemeteket. Egy szobában ébredtek. De vajon hol vagytok? Egy hajón? Egy házban talán? Aztán lassan, alattomosan bekúszik a felismerés – a tenger mélyén vagytok! Az asztalon egy boríték vár rátok. A tetejére egyetlen szó van .... ➔
A városi szabadulós játék pontosan úgy működik, mint egy szabadulószoba, csak itt a szabad ég alatt, gyönyörű környezetben játszhatsz. Izgalmas logikai feladatok során keresztül vezet az út a végcélig vagyis a bájital elkészítéséig. A városi szabadulós játékunk azért egyedülálló, mert a valódi világot ötvöztük a virtuális világgal, így olyan tárgyak, személyek és lények jelenhetnek meg .... ➔
A szabadulószoba cselekménye: Élő szabadulós játék – Céges csapatépítés Rázd fel a kollégákat egy izgalmas kalanddal az Escape Zone szabaduló pince-labirintusában! 3 pályánk számtalan kombinációt biztosít csapatépítésekre legyen szó kis cégről vagy nagy vállalatról egyaránt. Egy időben 2 és 24 fő közötti csapatokat tudunk fogadni, turnusokban pedig ezek többszöröse is megoldható, így akár 100 fő .... ➔
A világ, ahogy ismertétek, véget ért. Három év telt el azóta, hogy a Z-47 nevű vírus elszabadult egy titkos katonai laborból. A fertőzés gyorsan terjedt: emberekből zombik lettek, a városok elnéptelenedtek, a vezető szervek mind befuccsoltak. A fertőzés két hét alatt elérte a világ minden nagyvárosát. A kormányok összeomlottak, a civilizáció megszűnt. Az emberek a .... ➔
A szabadulószoba cselekménye: Sötét erők környékezték meg városunkat. Legújabb céljuk a gyönyörű, épülő katedrális befejezésének megakadályozása. Az éj leple alatt tolvaj osont be az apátságba, hogy ellopja a tervrajzokat… Neked és szerzetestársaidnak kell visszaszerezned az ellopott tervrajzokat, hogy megakadályozzátok a botrányt. Kalandozzatok Budapest legszebb szabadulószobájában, egy épülő katedrális szomszédságában korabeli díszletek között! 60 percetek van .... ➔
A szabadulószoba cselekménye: “Hello! Lenne itt egy kis játék! A falakhoz vagytok láncolva, 60 percetek van kiszabadulni a szobából a feladatok megoldásával, különben örökre a sötét szoba foglyai maradtok. A szabályok egyszerűek, kövessétek az utasításokat sorban és kiszabadulhattok! A szabályokat tartsátok be mindig, különben bűnhődtök! Az első nyom amin elindulhattok a…… ” ……Ha eljöttök megtudjátok! .... ➔
Van egy jó barátotok, Mr. Thompson, aki a városba érkezett, hogy részt vegyen egy konferencián. A rendezvény után elmentetek vacsorázni, hiszen régóta nem láttátok egymást. Az este végén ti hazamentetek, ő pedig vissza a motelszobájába. Ma reggel viszont hiába próbáltátok elérni, nem adott magáról életjelet, ez pedig nem vall rá. Így aztán egy kisebb .... ➔
Találd meg a Fiatalság forrását, és nyerj örök életet! Lépj fel a fedélzetre, egy igazi kalózhajóra Budapest belvárosában! 60 percetek van az összes akadály leküzdésére és a kijutásra. A feladatok megoldása igazi csapatmunkát és közös gondolkodást igényel. Használjátok az intelligenciátok és járjatok túl a csapdákat készítők eszén! A pályán 2-6 fő tud kényelmesen játszani. Olyan .... ➔
A szabadulószoba cselekménye: A holtak serege már a küszöbön áll, a fal védelme pedig egyre csak gyengül. Az Éjjeli Őrségnek óriási szüksége van rátok. Vajon képesek vagytok átkelni a Hét Királyságon és elegendő sárkányüveget gyűjteni, hogy legyőzzétek az Éjkirályt? Ha nem jártok sikerrel 60 perc alatt, veletek fog bővülni a Mások Serege. A világsikerű sorozat .... ➔
A szabadulószoba cselekménye: Hiúság, Bujaság, Falánkság, Kapzsiság, Harag, Kevélység, Irigység Egy gyilkos a kardinális bűnök szerint választja ki és gyilkolja meg áldozatait brutálisan. Profi bűnözővel van dolgunk, aki kikerüli a hatóságokat és minimális nyomot hagy maga után. Arra készül, hogy megölje hetedik áldozatát. Képesek vagytok megfejteni a rejtvényeket és felfedni a nyomokat, mielőtt bevégzi tervét? .... ➔
A szabadulószoba cselekménye: Havas Jon, az észak királya magához hívatta az összes olyan zászlós urát, akik hűséget fogadtak a Stark háznak, s kiknek ősi kötelékeik a legigazabbak! – Fegyverbe hát! Galbart Glover úr, Deepwood Motte ura hősiesen elfogadta a Fehér Farkasok hívását, és előre küldte a hadseregét Winterfellbe. Szüksége van rátok és .... ➔
Rátok, az Abbászida Kalifátus bátor lakóira vár a feladat, hogy megszabadítsátok kalifátusunkat a Sötét Kalifától, és meggátoljátok nagyratörő, gonosz terveiben. A Sötét Kalifa már sikerrel hajtotta igába a szomszédos kalifátusokat, és kényszerítette száműzetésbe a szultánt. Velünk is ugyanezt készül tenni, hogy a félelem zászlaja alatt uralhassa kalifátusunkat. Csak ti szállhattok vele szembe és menthetitek meg .... ➔
Csatlakozzatok az Interpol kommandósaihoz, törjetek be a föld alatti létesítménybe és segítsetek megállítani az illegális szervkereskedelmet folytató professzort! A központi rendőr főkapitányság éppen most rögzített egy kétségbeesett hívást. Az áldozat – állítása szerint – egy föld alatti titkos orvosi létesítményből menekült el, ahol egy középkorú férfi, ismeretlen okból, embereket tart fogva. A beszámoló alapján az .... ➔
A szabadulószoba cselekménye: A város legrejtélyesebb társasjátéka, ahol Te vagy a főhős és maga a város a játéktábla! A ParaPoly kalandjátékban nem csak nézni, hanem látnod is kell a várost! Vedd észre az elrejtett jeleket,bírd szóra a nyomokat és oldd meg a rejtvényeket! Ehhez nincs másra szükséged,mint néhány barátra,egy okostelefonra, egy buta tollra és az .... ➔
A szabadulószoba cselekménye: Te tudod hol található Manoa del Dorado??? Hm…a probléma az, hogy eddig csak legendákat hallottunk erről a városról, melynek épületei, utcái, aranyból vannak. Egy város, mely a boldogság végső nyughelye. Egy város, ahol nincsenek gondok, csak a jólét. Létezik egy térkép ami elvezet Eldorádóba de a VI. század környékén nyoma veszett. Az .... ➔
Egy földalatti laboratóriumban titkos biológiai kísérleteket hajtanak végre. Kutatók egy még ismeretlen vírus kifejlesztésén dolgoznak, melyet úgy neveztek el, hogy T-Vírus. Azonban a kísérletezések során a vírus kiszabadult és mindannyian megfertőződtek. A létesítmény védelméért felelős mesterséges intelligencia észlelve a vírus elszabadulását a protokollnak megfelelően lezárta a laboratóriumot! Neked és professzor társaidnak a feladata, hogy kifejlesszétek .... ➔
Bújjatok profi tolvajok bőrébe az ENIGMA küldetésben! Vegyétek fel a profi tolvajok szerepét, akiket az a feladat vár, hogy megszerezzék az ENIGMA-t – azt az illegális kísérleti projektet, amely mesterséges intelligencia segítségével hódíthatja meg a világot. A kutatás az angliai Oxford Egyetemen zajlik, és minden részlet titkos a civilek előtt. A megbízótok azonban rendelkezik hiteles információkkal, és segítségül hívja Alexandrát, .... ➔
Amikor a terveteket szövögettétek a fogadóban, még minden ésszerűnek és könnyen megvalósíthatónak tűnt…de most, a Teknős-öbölben állva éjfélkor, félelemmel a lelketekben bámulva a hajót, valahogy semmi sem tűnik ésszerűnek. A kalózvilág legáhítottabb kincse sosem tűnt még ilyen közelinek, de soha senki nem tért még vissza, aki valaha a hajóra lépett. Tudjátok hogy Feketeszakáll és legénysége .... ➔
SevenHill – Életre-szóló Játszma! A békés, nyugodt kisvárosára hosszú árnyékot vet a nemrég bezárt Seven Hill elmegyógyintézet épülete. Az emberek csak suttogva merik szóbahozni a szörnyű tragédiákat, amit a város vezetése szívesen eltussolt volna. Több ember kilétéről semmit nem tudnak a hozzátartozóik. Dale Emerson , egy nyugdíjazott detektív újranyitná a poros aktákat, ám ehhez segítségre .... ➔
A szabadulószoba cselekménye: 1986-ot írunk és nemsokára bekövetkezik a 20. század egyik legmeghatározóbb atomkatasztrófája. A Vlagyimir Iljics Lenin vagyis ismertebb nevén a Csernobili atomerőmű 4-es reaktorblokkjában meghibásodás történt, a reaktor túlmelegedett és hamarosan bekövetkezik a robbanás. A szerelőcsapat, vagyis Ti lehettek azok a hétköznapi hősök, akik megakadályozzák a katasztrófát, kevesebb mint 60 percetek maradt rá. .... ➔
Szabadulószoba Sherlock
«PaniqSzoba» Budapest
Jó kis szoba volt, hangulatos díszletekkel, remek játékkal! Amit hiányoltunk, hogy a beharangozó videóval ellentétben mégsem kellett felhívnunk Watsont…
Szabadulószoba Labirintus kastély
«Escape Zone» Budapest
the escape room was cool but the host was very rude and aggresive
Szabadulószoba Kalóz-öböl
«Mystiqueroom» Budapest
2 darab 10 éves fiúval, érdekes és kreatív volt.
Mivel első alkalommal voltunk ilyen játékban, többször kellett segítséget kérni, a fiatalember – ha látta, hogy elakadunk- jól segített. Meg kellett érteni a játék gondolatmenetét, a gyerekek nagyon élvezték, és nekem is érdekes volt. (A tyúklétramászások is mentek még)
Szabadulószoba Zero Level Energy
«LogIQrooms» Budapest
Tényleg egyedi, jópofa játék! A hűtőszekrény frenetikus! 😉 De pl. a sok apró jelecske, amit meg kellett volna figyelni, nem annyira tetszettek, túl kicsik voltak ehhez. És hát nekünk éppen nem működtek a 20 perces energiatelepek, így elmaradt ez az élmény… :-/
Szabadulószoba Zero Level Energy
«LogIQrooms» Budapest
Nagyon ötletes jól játszható szoba. Remek megoldás hogy energia telepeket kell szerezni amelyek 20 perc energiát biztosítanak azaz 20 perccel hosszabbítják a játékidőt. Így nincs idő t. -re! Folyamatosan haladni kell! Javaslom kipróbálásra.
Szabadulószoba A varázsló iskola
«Szabaduló Birodalom» Budapest
5 gyerkőccel voltunk. Jópofa, érdekes szabaduló szoba. Felnőtt szemmel nekem a feladványok szövegezése hiányzott, de azért rájöttünk a zárak nyitjára… 😉😊
Szabadulószoba Máguspróba
«Neverland» Budapest
Remek játék volt! Már a helyszínre való bejutás is beindítja az ember fantáziáját… Igényes, vadregényes díszlet, lakatmentes, újgenerációs feladatok, izgalmas hangulat. Nem volt annyira nehéz, amennyire vártuk, inkább a nagyon hangos zene és a sötétség okozta a nehézségeket nekünk. A csattanó egy kicsit csalódás volt a végén. Viszont a kisvizsla nagyon cuki a bárban. 😉
Szabadulószoba Zárt osztály
«Neverland» Budapest
Iszonyatosan jól éreztük magunkat. Nagyon király a díszlet ,és az összes dolgozó nagyon jó fej volt! Sikerült a zárt osztály ,kb pont egy óra alatt 😀 . Annyira belejottunk hogy ott helyben már foglaltunk is egy másik szobát , és egy óra múlva újra játszottunk a western be. Sajnos az nem sikerült időre de az is csucsszuper volt! Köszönjük az élményt és a kedvességet ,segítséget , az összes ott dolgozónak! 🙂
Szabadulószoba Fűrész, az igazi
«PaniqSzoba» Budapest
Hát milyen is volt ez a szoba… Pont olyan, mint a promoképen! Tényleg a falhoz voltunk láncolva sötétben, de egyáltalán nem volt ijesztő. Igazából nehéz sem volt, de mi azzal fűszereztük, hogy míg én rögtön megfejtettem a férjem bilincsének nyitját, addig Ő az enyémet nem tudta, így a játék felében a falhoz láncolva próbáltam Őt távvezérelni, míg meguntam, és kihámoztam magamat a zárból. 😀 Az én ízlésemnek kicsit sok volt a lakatolás, de a játékélmény teljesen rendben volt, így mindenképpen visszatérünk még a PSz-ba!
Szabadulószoba Zárt osztály
«Neverland» Budapest
Számunkra egy hatalmas élmény volt és nagyon jól éreztem(illetve éreztük magunkat ) magamat……Csak ajánlani tudom mindenkinek hiszen tényleg egy eszméletlen jó helyszín és hangulatú hely……Nekünk első élmény volt és köszönjük a lehetőséget
Legközelebb is vissza fogunk térni de akkor már végig fogjuk teljesen csinálni
Szabadulószoba Roxfort és a legendás állatok
«Exit the Room» Budapest
Családilag próbáltuk ki a játékot (10 fő), minden korosztály részt vett rajta, kisgyerekek, tinik, egyetemista, szülők, nagyszülők, mindenki nagyon élvezte. A feladatok elég nehezek voltak ahhoz, hogy felnőtteknek is élvezetes legyen, de nem voltak annyira megfejthetetlenek, hogy a gyerek ne tudtak volna részt venni benne. Így is 1 db segítséget kellett kérnünk, a végén 10 percünk maradt a játékból. Mindenkinek csak ajánlani tudom!:)) Plusz a helyszín is nagyon király, egyébként összesen 4 szabaduló szoba van a helyszínen. Az ott dolgozó lányok is nagyon kedvesek voltak:)
Szabadulószoba A varázsló iskola
«Szabaduló Birodalom» Budapest
Családilag jártunk ebben a szobában, 3 kicsi gyerekkel. Lakatmentes, profi díszletű, izgalmas kis (vagyis nem kis…🙂 ) szoba! Ötletesek a feladatok, tetszett, hogy az egyes helyiségekbe vissza-vissza kellett menni, izgalmasabb volt így! Egyetlen negatívum, ami megakasztotta egy kicsit a játékunkat, hogy a beharangozóval ellentétben legalább a HP film szereplőit ismerni kell. Mi aktívabban szeretünk kikapcsolódni a TV-zésnél, úgyhogy emiatt egy feladatnál segítséget kellett kérnünk. Összességében melegen ajánlom, nagyon jó szoba, akár gyerekek nélkül is! =:-)
Szabadulószoba A KARIB-TENGER KALÓZAI
«Szabaduló Birodalom» Budapest
Klassz kis szilveszteri szabadulásunk volt ebben a kvesztben. 🙂 A gyerekek is élvezték, bár a RandiSzoba után mind díszletileg, mind feladatilag kicsit többet vártam. Ez egy lakatos szoba, és sajnos többnyire csak a számjegyek adottak a nyitáshoz, a sorrendjük nem, így próbálgatni kell. :-/ A gumicukorért viszont hatalmas piros pont (3 gyerekkel játszottunk…)! 😉
Szabadulószoba 51-es síház
«Gellért Escape» Budapest
Jópofa szoba volt, ötletes feladatokkal. Nem különösebben nehéz, és a díszletek sincsenek túlbonyolítva. A történet miatt valami földönkívülis feladatra még vágytunk volna, illetve zárójelben jegyzem meg, hogy a kódolásnál rosszul szerepel a NAND kapu működése…
Szabadulószoba A MAYA BIRODALOM
«Exit the Room» Budapest
Nagyon szép pálya látszik a figyelmes tervezés nem észleltünk „rendszeridegen” díszítést, kelléket. Kedves volt a személyzet és jó kisugárzású az egész hely! Maga pálya élvezetes de nem túl nehéz így kis létszámmal vagy kezdőknek ajánlom! Érdemes felkeresni….