A szabadulószoba cselekménye: Egy ősi legenda szerint a Maya Birodalom pusztulását egy hatalmas erejű varázsló okozta. Shak Luu az erőtől megrészegülve ellopta az istenektől a tüzet, a vizet és a napot. Ezeket totemekbe zárta és elrejtette városkájában. Az istenek éktelen haragjukban a föld alá süllyesztették a várost és vele együtt az egész Maya Birodalmat. Megtaláltuk .... ➔
A szabadulószoba cselekménye: Európa legpajzánabb szabadulószobája! Új szintre helyeztük a kijutás élményét. Itt már nem csak a feladatokra kell koncentrálnotok, hanem arra is ügyelnetek kell, hogy fantáziátok ne kalandozzon el. Van 60 percetek, hogy kipróbáljátok a 18+ élményt? Csiklandia Hercegnőjét elrabolta a hét farkú bűvös sárkány Edward, az erotikával fűtött kastélyból, s egy .... ➔
A mai napon 2 szabaduló szobát is kipróbáltuk . Nagyon élvezzük . Az egyik a Maya birodalom volt a másik a vízalattjáró . A Maya egyszerűbb volt gördülékeny , a másodikat még jobban élveztük . Mindenkinek csak ajánlani tudom .
Mi 6-14 éves gyerekekkel voltunk. Fél óra alatt kijutottunk, kicsit meg is lepődtünk, hogy már vége is a játéknak 🙁
A berendezés pazar, a díszletek is tetszettek, de zavart, hogy nagyon szűk a hely és sötét van. Végig a mobillal kellett világítanunk, hogy lássunk is valamit.
Az egyik lámpás elem nem működött, ez rontotta valamelyest az élményt, remélem, hamar megjavítják.
Én túl könnyűnek éreztem, lehet, hogy ha kevesebben megyünk, nehezebb lett volna.
Nagyon jó volt, kijutottunk pedig csak ketten voltunk!:) Érdekes fejtörők, félre vezető darabok, kiváló szórakozást nyujtott. A segítő egy tündéri, türelmes hölgy volt!:)
Mi a Maya birodalomban jatszottunk.
8-an voltunk, teljesen vegyes korosztaly (8-51). Mindenki nagyon elvezte. Tenyleg csak ajanlani tudom! Szuperul berendezett szoba, erdekes feladatokkal. A gyerekek, ahogy vegeztunk rogton szerettek volna meg egy masik szobat is kiprobalni. Ugyhogy nemsokara ujra megyunk:)
Öt gyerek, unokatesók, volt a csapat, 10-14 éves kor között. A gyerekek nagyon élvezték a játékot, valóban jó élményének tartották, a helyszínt igényesnek írták le, külön siker volt a kiérkezésnél elhelyezett nagyobb mennyiségű cukorka – a készlet valószínűleg megcsappant miattuk.
A játékot kis segítséggel teljesítették az egy óra hossza alatt és ragaszkodnak hozza, hogy máskor is jönnének és minden nekik való szobát ki szeretnének próbálni.
Nagyon jól sikerült szabaduló szoba, igaz csak ketten nővéremmel próbáltuk a rejtélyeket megfejteni, így egy picit kicsúsztunk az időből, de a végére azért csak ki jutottunk és nem maradtunk bezárva! Kellemes kikapcsolódást nyújtott, köszönjük!!:)
5 kezdö csaj indult neki ennek a pályának. Eleinte eltartott míg ráhangolódtunk a játékra, de a végére ügyesen belejöttünk. Csak ajánlani tudjuk.A személyzet rettentő kedves és segítőkész volt velünk.
Nagyon szép pálya látszik a figyelmes tervezés nem észleltünk „rendszeridegen” díszítést, kelléket. Kedves volt a személyzet és jó kisugárzású az egész hely! Maga pálya élvezetes de nem túl nehéz így kis létszámmal vagy kezdőknek ajánlom! Érdemes felkeresni….
7 fővel mentünk, így teljesítettük kb 30 perc alatt, ami kicsit rövidnek tűnt. Ezt megelőzően mindannyian csupán 1-2 alkalommal voltunk szabadulószobában (eltérő helyeken), tehát nem vagyunk különösebben tapasztaltak, ezért is választottuk ezt a közepes nehézségű (6/10) szobát. A feladatok tetszettek, van némi számolás, keresgélés, kell némi ügyesség, de szerencsére sehol nem akadtunk el, nagy fejtörést semmi nem okozott. A félhomály valóban zavaró lenne, ha nem vittünk volna néhány fejlámpát (ahogy azt más kommentekben ajánlották), tehát ezt én is csak javasolni tudom.
A szabadulószoba cselekménye: A királynőnek szüksége van Rátok! Elkezdődött a báli szezon Londonban, és van egy titokzatos író is, aki nem más mint Lady Whistledown. Az író mindenféle pletykát terjeszt, szégyenbe hozza a királynőt és a családot. A legutóbbi bálról írt beszámolójában a királynő volt a célpontja. A királynő nem hagyhatja annyiban ezt a rágalmazást, így a ti segítségeteket .... ➔
A Flux nevű kísérleti létesítményben meghibásodás történt. A személyzetet evakuálták, viszont csapatoddal a gépházban ragadtatok! Szerencsére gyorsan találtok egy zártörő szerkezetet, amivel a biztonságos zónába juthattok. A probléma csak annyi, hogy a készülék lemerült. 90 percetek van, hogy eljussatok az épület belsejében lévő generátorszobába és aktiváljátok a zártörő szerkezetet. A sikerhez vezető úton számos akadályba .... ➔
A szabadulószoba cselekménye: Helyszínelőként nap, mint nap nagy kihívásokkal kell megküzdenetek, de ami most rátok vár, fontosabb minden eddigi ügyeteknél. Kollégátokat, akivel együtt dolgoztatok egy nagyon fontos esten, reggel holtan találták a lakásán. Mindez azok után történt, hogy tegnap egy telefonhívásban tudatta veletek, valami igazán nagy dologra bukkant az üggyel kapcsolatban. Már sejtitek, hogy a .... ➔
A Bunker az egyik legnehezebb és egyben legkülönlegesebb játékunk. A pályán kizárólag elektronikai megoldásokkal találkozhatnak a játékosok, a jól megszokott lakatok nem találhatók a pályán. Magas minőségű és egyedülálló kialakítású szabadulószoba! A feladat visszamerészkedni a szovjet bunkerbe, ahol titkos kutatásokat folytattak korábban, azonban radioaktív jelenlét miatt evakuáltak mindenkit. Különféle hiedelmek terjengenek, mert senki sem tudja pontosan, hogy .... ➔
A szabadulószoba cselekménye: Valahol a budai hegyek belsejében, egy labirintus mélyén, titkos kastélyában él gróf Véressy és családja. A gróf szeretné leigázni és uralma alá venni Európát, ezért a kastély egy rejtett termében szörnyű laboratóriumi emberkísérleteket folytat. Először az élőkből kiszívja az életerőt, majd a holtakat feltámasztva mindenféle rémszülötteket kreál, hogy megalkossa a saját legyőzhetetlen .... ➔
A szabadulószoba cselekménye: „Eddigi legizgalmasabb pályánk ötlete a “Vissza a jövőbe” című sikerfilm történetére épül. A Fluxuskondenzátort eddig 1 ember alkotta meg, a neve Dr. Emmett Lathrop Brown, más néven Doki. Egyik este egy képet akart felakasztani a WC fölé, amikor megcsúszott és a fejét beverve megálmodta a fluxuskondenzátor rajzát. Ez az eszköz egy autóba .... ➔
A szabadulószoba cselekménye: Harry Potter történetének ihletése alapján csöppenhettek bele egy nyomozós kocsmatúra játékba. Tehát nem csak nyomozhattok a játék során, hanem bárokba éttermekbe fogtok ellátogatni. Nincs kötelező alkohol fogyasztás, mert azt szeretnénk ha mindenki jól érezné magát. Tehát a helyek meglátogatása és a társaság fontos, nem a poharak aljának nézegetése. Persze ti döntitek el, .... ➔
Egy földalatti laboratóriumban titkos biológiai kísérleteket hajtanak végre. Kutatók egy még ismeretlen vírus kifejlesztésén dolgoznak, melyet úgy neveztek el, hogy T-Vírus. Azonban a kísérletezések során a vírus kiszabadult és mindannyian megfertőződtek. A létesítmény védelméért felelős mesterséges intelligencia észlelve a vírus elszabadulását a protokollnak megfelelően lezárta a laboratóriumot! Neked és professzor társaidnak a feladata, hogy kifejlesszétek .... ➔
Szülinapi zsúr max. 8 főre, 2,5 órás időtartamban A bölcsek köve nyomában VAGY a Zero Level Energy pályák egyikén, vendéglátás nélkül: szülinapos dekoráció, díszítés 60 perces csapatjáték a kiválasztott „szabadulós” játékban, a játék után ünnepléssel műanyag poharak, tányérok, evőeszközök, kés biztosítása ajándék könyv az ünnepeltnek, mely stílusosan rejtélyes detektívkalandokat tartalmaz animátor részvétele, igény esetén .... ➔
Szabadulószoba A MAYA BIRODALOM
«Exit the Room» Budapest
Jó kis szoba volt, de a cégnek vannak jobb szobái.
Szabadulószoba A MAYA BIRODALOM
«Exit the Room» Budapest
Tökéletes 1 órás kikapcsolódás,szórakozás gyerekeknek.
Segítség nélkűl teljesíthető és a gyerekek figyelme végig megmarad.
Csak ajánlani tudom!
Szabadulószoba A MAYA BIRODALOM
«Exit the Room» Budapest
Nagyon jo volt
Szabadulószoba A MAYA BIRODALOM
«Exit the Room» Budapest
A mai napon 2 szabaduló szobát is kipróbáltuk . Nagyon élvezzük . Az egyik a Maya birodalom volt a másik a vízalattjáró . A Maya egyszerűbb volt gördülékeny , a másodikat még jobban élveztük . Mindenkinek csak ajánlani tudom .
Szabadulószoba A MAYA BIRODALOM
«Exit the Room» Budapest
Mi 6-14 éves gyerekekkel voltunk. Fél óra alatt kijutottunk, kicsit meg is lepődtünk, hogy már vége is a játéknak 🙁
A berendezés pazar, a díszletek is tetszettek, de zavart, hogy nagyon szűk a hely és sötét van. Végig a mobillal kellett világítanunk, hogy lássunk is valamit.
Az egyik lámpás elem nem működött, ez rontotta valamelyest az élményt, remélem, hamar megjavítják.
Én túl könnyűnek éreztem, lehet, hogy ha kevesebben megyünk, nehezebb lett volna.
Szabadulószoba A MAYA BIRODALOM
«Exit the Room» Budapest
Nagyon jó volt, kijutottunk pedig csak ketten voltunk!:) Érdekes fejtörők, félre vezető darabok, kiváló szórakozást nyujtott. A segítő egy tündéri, türelmes hölgy volt!:)
Szabadulószoba A MAYA BIRODALOM
«Exit the Room» Budapest
Mi a Maya birodalomban jatszottunk.
8-an voltunk, teljesen vegyes korosztaly (8-51). Mindenki nagyon elvezte. Tenyleg csak ajanlani tudom! Szuperul berendezett szoba, erdekes feladatokkal. A gyerekek, ahogy vegeztunk rogton szerettek volna meg egy masik szobat is kiprobalni. Ugyhogy nemsokara ujra megyunk:)
Szabadulószoba A MAYA BIRODALOM
«Exit the Room» Budapest
Öt gyerek, unokatesók, volt a csapat, 10-14 éves kor között. A gyerekek nagyon élvezték a játékot, valóban jó élményének tartották, a helyszínt igényesnek írták le, külön siker volt a kiérkezésnél elhelyezett nagyobb mennyiségű cukorka – a készlet valószínűleg megcsappant miattuk.
A játékot kis segítséggel teljesítették az egy óra hossza alatt és ragaszkodnak hozza, hogy máskor is jönnének és minden nekik való szobát ki szeretnének próbálni.
Szabadulószoba A MAYA BIRODALOM
«Exit the Room» Budapest
Nagyon jól sikerült szabaduló szoba, igaz csak ketten nővéremmel próbáltuk a rejtélyeket megfejteni, így egy picit kicsúsztunk az időből, de a végére azért csak ki jutottunk és nem maradtunk bezárva! Kellemes kikapcsolódást nyújtott, köszönjük!!:)
Szabadulószoba A MAYA BIRODALOM
«Exit the Room» Budapest
5 kezdö csaj indult neki ennek a pályának. Eleinte eltartott míg ráhangolódtunk a játékra, de a végére ügyesen belejöttünk. Csak ajánlani tudjuk.A személyzet rettentő kedves és segítőkész volt velünk.
Szabadulószoba A MAYA BIRODALOM
«Exit the Room» Budapest
Nagyon szép pálya látszik a figyelmes tervezés nem észleltünk „rendszeridegen” díszítést, kelléket. Kedves volt a személyzet és jó kisugárzású az egész hely! Maga pálya élvezetes de nem túl nehéz így kis létszámmal vagy kezdőknek ajánlom! Érdemes felkeresni….
Szabadulószoba A MAYA BIRODALOM
«Exit the Room» Budapest
7 fővel mentünk, így teljesítettük kb 30 perc alatt, ami kicsit rövidnek tűnt. Ezt megelőzően mindannyian csupán 1-2 alkalommal voltunk szabadulószobában (eltérő helyeken), tehát nem vagyunk különösebben tapasztaltak, ezért is választottuk ezt a közepes nehézségű (6/10) szobát. A feladatok tetszettek, van némi számolás, keresgélés, kell némi ügyesség, de szerencsére sehol nem akadtunk el, nagy fejtörést semmi nem okozott. A félhomály valóban zavaró lenne, ha nem vittünk volna néhány fejlámpát (ahogy azt más kommentekben ajánlották), tehát ezt én is csak javasolni tudom.